Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Salon ŠARM

Naše Dámské a pánské kadeřnictví se nachází v klidné městské části Poštorné v Břeclavi.Salon Šarm Vám nabízí profesionální kadeřnické služby s použitím špičkové vlasové kosmetiky Gold Well a Primavera Andorrana.Mimo kadeřnictví se v našem studiu nabízí pedikúra,manikúra,kosmetika a modeláž nehtů.Naše kadeřnictví je moderně zařízeno.Je důležité si vybrat kadeřnictví, kam se budete rádi vracet, my se Vám pokusíme splnit Vaše přání ohledně účesů, barev anebo změny střihu. Rádi vám také poradíme a doporučíme nejlepší postup pro domácí úpravu vlasů.

Všichni byste jistě chtěli mít každý den krásně upravené vlasy, nejen když odcházíte z kadeřnictví. To vám výrazně ulehčí přípravky značky Gold Well a Primavera Andorrana i v domácím použití. S těmito výrobky máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vlasovou kosmetiku Gold Well a Primavera Andorrana používá řada známých osobností po celém světě pro jeho vysokou kvalitu a vynikající konečný výsledek v péči o vaše vlásky. Všechny přípravky je možné také samozřejmě zakoupit v našem kadeřnictví.

O cenách se můžete informovat na níže uvedeném tel. čísle.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontakt: Kovářská 3 Břeclav-Poštorná 519 373333

Galerie účesů Markéty ŽurkovéKadeřnice Markéta Žurková (Slavková) se podílela na projektu dokonalá nevěsta.

 Tel. +420 724054011

.

Obrazek

 

Svatební a společenské účesy

Barvení

Melírování

Skryté melíry

Módní střihy a úprava účesů

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Galerie účesů

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ceník

(Zipík, 26. 3. 2008 12:28)

Ceník pozjišťuji a popřípadě dám ke stažení.Vzhledem k tomu,že jsou to jen mé osobní stránky,a jsou informativního směru,tak o tom ještě po přemýšlím.

Ceník

(Zákazník, 25. 3. 2008 21:13)

Ještě by to chtělo zveřejnit nějaký ceník a bylo by to super.